Výroba lahůdek

 

Vyrábíme prvotřídní lahůdky

 

Gastro Bistro je rodinný podnik, který jsme založili v roce 2016. K našim činnostem patří provoz bistra-kantýny v budově krajského úřadu Středočeského kraje a s tím spojená vlastní výroba lahůdek. Našimi zákazníky jsou nejen jednotlivé odbory krajského úřadu, ale i další instituce, společnosti a jednotliví zákazníci, kteří si zvykli na naše produkty (lahůdky), vyráběné z prvotřídních surovin. Naším hlavním cílem je to, aby všechny naše lahůdky měly stále pověst lahůdek domácích, krásných a poctivě připravených.

Pracujeme: 

  • S prvotřídními surovinami 
  • Nepoužíváme konzervanty
  • Každý náš výrobek je originál.

 

Navštivte nás

 

Naše bistro najdete v budově krajského úřadu Středočeského kraje na Praze 5, (5 minut chůze od stanice metra Anděl).  Zpříjemněte si den dobrou snídaní a kvalitní kávou nebo se zastavte na malou svačinku. Každý den vyrábíme lahůdky do našeho bistra, které můžete ochutnat přímo na místě. Kromě lahůdek a snídaní připravujeme i obědová menu. Vaříme čerstvé polévky a naše ketonová dietní jídla uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Pečeme vlastní koláče, bábovky, buchty a vyrábíme vlastní šlehačkové poháry, čokoládové pěny a nepečené tvarohové koláče.

 

Vaši objednávku Vám dovezeme

 

Vždy čerstvé, krásné a perfektně zabalené. Pouze takové lahůdky dodáváme až k Vašim dveřím. Dopřejte si to nejlepší z naší nabídky. Závoz při objednávce nad 5.000,-Kč zdarma. Zavážíme od Pondělí do Pátku ( Svátky a dny pracovního volna – zavřeno )

 

Plánujete oslavu ? Vaši objednávku Vám dovezeme

 

Chystáte oslavu, firemní večírek nebo raut a lámete si hlavu s občerstvením? Samozřejmě si přejete, aby byli Vaši hosté maximálně spokojení. Ať už milovník klasiky, vegetarián, vegan či věčný dietář – každý si z našeho sortimentu vybere. A pokud si z našeho sortimentu přeci jenom nevyberete, můžeme vyrobit lahůdky takové, které budou splňovat Vaše představy. Přenechte tuto starost nám – rádi vám pomůžeme! 

  • Zajistíme občerstvení na privátní a firemní akce
  • Připravíme a dopravíme Coffee break, svačinky, obědy, večeře, obložené chlebíčky, mísy, kanapky, finger foods

 

Stáhněte si objednávku a kontaktujte nás

 

Kontakt:

email.: info@gastrobistro.cz
tel.: +420 792 400 600

Stáhněte si náš objednávkový formulář a produktový list. Objednávku nám zašlete vyplněnou na náš email: info@gastrobistro.cz nejpozději 72 hodin ( 3 pracovní dny ) před plánovaným vyzvednutím, či závozem

 

Ke stažení:

 

Komentáře jsou vypnuty.